Dzierżawa kserokopiarek

Nie jest tajemnicą, że zakup zupełnie nowego sprzętu biurowego wiąże się z poczynieniem niemałej inwestycji finansowej, która może znacznie wykraczać poza firmowy budżet, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw o nieco mniejszej skali. Skutecznym rozwiązaniem tej kwestii okazuje się dzierżawa kserokopiarek i drukarek — zarówno nowych, jak i w wariancie poleasingowym. Nie tylko pozwala ona cieszyć się w pełni funkcjonalnym sprzętem w atrakcyjnej cenie, lecz również zdejmuje z przedsiębiorcy odpowiedzialność za dokonywanie wszelkiego typu napraw oraz wymianę elementów eksploatacyjnych.

Wynajem drukarek i kserokopiarek Konica Minolta — Wrocław

W ramach naszej oferty klienci zyskują między możliwość korzystania z wysokiej klasy urządzeń marki Konica Minolta. Ten japoński producent od dawna stanowi synonim nienagannej jakości wykonania oraz tradycyjnego, niemal rzemieślniczego w swojej istocie przywiązania do detalu, okraszonych jednak sporą dozą innowacyjności. Początki działalności firmy sięgają jeszcze wieku XIX, a jej historia pełna jest przełomowych dokonań oraz produktów, które wyprzedzały konkurencję pod kątem pionierskich rozwiązań. Dodatkowym atutem drukarek tego producenta jest ich trwałość — mówimy tutaj o latach bezproblemowej eksploatacji, co ma znaczenie szczególnie w kontekście modeli poleasingowych.

Zalety płynące z dzierżawy — dlaczego warto rozważyć wynajem kserokopiarki

Korzyści płynących z dzierżawy drukarek i kserokopiarek jest wiele — poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety wynikające ze skorzystania z naszej oferty wynajmu.

1) Opłaty rozłożone są w czasie — nie ponosisz znacznych kosztów inwestycyjnych, co może okazać się zbawienne dla płynności finansowej firmy.

2) Kompleksowy serwis w cenie usługi — usuniemy wszelkie usterki, dokonamy również instalacji i konfiguracji sprzętu, a także okresowego przeglądu technicznego.

3) Jedynym dodatkowym wydatkiem jest koszt papieru — wynajmującycm zapewniamy wszelkie materiały eksploatacyjne.

4) Profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne — doradzimy przy doborze specyfiki oraz ilości dzierżawionego sprzętu w odniesieniu do danego środowiska pracy.

Dodatkowym aspektem wartym poruszenia jest dzierżawa drukarek i kserokopiarek poleasingowych. Wybór urządzeń używanych naturalnie wiąże się niższą opłatą miesięczną, co może okazać się opłacalne w odniesieniu do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorstwa. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie w kontekście mniejszych firm, dla których każdy sposób na redukcję miesięcznych zobowiązań ma realny wpływ na funkcjonowanie biznesu. Wszystkie urządzenia, które otrzymujemy zostają poddane kompleksowemu sprawdzeniu pod kątem technicznym — decydując się na wynajem używanego sprzętu z naszej oferty masz pewność, że jest on w pełni sprawny i funkcjonalny.

Postaw na wynajem drukarki — dzierżawa kserokopiarki w atrakcyjnej cenie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą urządzeń Konica Minolta — szczegółową specyfikację techniczną znajdziesz w opisie danego modelu na naszej stronie internetowej.

Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty